Lampa wisząca sufitowa podłużna niebieska łezka
Opis
SUBTELNA LAMPA ŁEZKA NIEBIESKA
Komponenty lampy są w niebieskim kolorze
Regulacja kabla - lampę można zamontować na wybranej przez siebie wysokości
Konfiguracja - lampa świetnie komponuje się w zestawach 2 lub trzech egzemplarzy koło siebie.
Prosta forma - Metalowy klosz w kształcie łezki odznacza estetyka wykonania.
DANE TECHNICZNE
Typ: LAMPA SUFITOWA
Abażur: Metal
Kolor klosza: niebieska
Kabel: kolor niebieski, regulowany w oplocie
Podsufitka: metalowa niebieska
Wymiary: Całkowita długość lampy 121, wysokość klosza 30cm średnica klosza 16cm
Zasilanie: ~230 [V] / nie wymaga transformatora, 1 obwód elektryczny
Rodzaj źródła światła: 1 x E27 polecamy żarówki LED Ledigo ( brak w komplecie )
Znak bezpieczeństwa/zgodności: CE, RoHS
Marka: Ledigo Loft Line
Model: ML10
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | niebieski jasny ( błękit) |
| Kolor uchwytu | Niebieski |
| Kolor podstawy lampy | Niebieski |
| Kolor kabla | Niebieski |
| Kolor podsufitki | Niebieska |
| Wymiary | Całkowita długość lampy 121, wysokość klosza 30cm średnica klosza 16cm |
| Waga produktu | 0,300 kg |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
