Lampa wisząca sufitowa GOLDEN ROSE metalowa LOFT
Opis
Lampa Golden Rose
Piękna lampa w nowoczesnym stylu o barwie różowego złota wykonana z dbałością o detale.
KLOSZ LAMPY W KOLORZE RÓŻOWEGO ZŁOTA -dominującym elementem lampy jest metalowy klosz w ażurowej formie.
PRZEWÓD W OPLOCIE -lampa zawieszona jest na kablu w estetycznym czarnym oplocie a nie zwykłym plastikowym kablu
METALOWA PODSUFITKA - lampa wyposażona w metalową maskownicę pozwalającą na schowanie elementów montażowych
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI -dzięki tej funkcjonalności lampę można zawiesić na dowolnej wysokości - skracając i wydłużając kabel wg uznania
SZYBKI I PROSTY MONTAŻ - lampa jest bardzo łatwa do zmontowania wystarczy nałożyć klosz na oprawkę i lampa będzie gotowa do zamontowania na suficie. Gwint lampy to E27 dla żarówek o dużym trzonku Polecamy żarówki LED ( możecie Państwo znaleźć na naszym sklepie)
PROSTA FORMA I NOWOCZESNY DESIGN - lampa została zaprojektowana w duchu minimalizmu. Prosta forma stalowego abażuru nadaje lampie lekkości i charakteru. Lampa idealnie wpisuje się w loftowe stylizacje nowoczesnych wnętrz.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | miedziany |
| Kolor kabla | czarny |
| Kolor podsufitki | czarna metalowy |
| Wymiary | Średnica klosza 25 cm, wysokość klosza 13 cm, pełna wysokość lampy 83cm |
| Waga produktu | 0,500 kg |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 48h |
Menu
