Lampa wisząca potrójna listwa czarna stożek czarno złoty
Opis
LAMPA WISZĄCA LISTWA POTRÓJNA W STYLU LOFT
PROSTA FORMA I NOWOCZESNY DESIGN - lampa została zaprojektowana w duchu minimalizmu. Prosta forma stalowej belki i kloszy nadaje lampie lekkości i charakteru. Lampa idealnie wpisuje się w loftowe stylizacje nowoczesnych wnętrz.
WYSOKA JAKOŚĆ - nasze lampy składają się ze sprawdzonych komponentów. Metalowy uchwyt malowany metodą proszkową odznacza się estetyką wykonania. Przewody są w eleganckim oplocie. Lampa jest odpowiednio zabezpieczona na czas transportu dzięki czemu otrzymują Państwo towar w nienagannym stanie
PROSTY MONTAŻ - lampa posiada zmontowane przewody wystarczy dokręcić klosze i powiesić na suficie. Gwint lampki to E27 dla żarówek o dużym trzonku ( żarówkę mogą Państwo zakupić w naszym sklepie)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | czarny w oplocie |
| Kolor podsufitki | czarny plafon - metal |
| Wysokość całkowita | 105 cm |
| Szerokość całkowita | 70 cm |
| Głebokość całkowita | 2 cm |
| Szerokość klosza | 13 cm |
| Wysokość klosza | 13 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Waga produktu | 2,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
