Lampa wisząca loft druciana DIAMENT Black
Opis
LAMPA WISZĄCA BASKET DIMENT W STYLU LOFT - CZARNA
PROSTA FORMA I NOWOCZESNY DESIGN - lampa została zaprojektowana w duchu minimalizmu. Prosta forma stalowego abażuru nadaje lampie lekkości i charakteru. Lampa idealnie wpisuje się w loftowe stylizacje nowoczesnych wnętrz.
WYSOKA JAKOŚĆ - nasze lampy składają się ze sprawdzonych komponentów. Metalowy uchwyt malowany metodą proszkową odznacza się estetyką wykonania. Abażur wyróżnia nie tylko loftowy styl ale także wykonanie z dbałością o detale.
POLSKI PRODUKT - lampy w 100% wykonana jest w Polsce. Spełniają wszelkie wymagane normy.
PROSTY MONTAŻ - wystarczy skręcić elementy i powiesić na suficie. Gwint lamki to E27 dla żarówek o dużym trzonku ( żarówkę mogą Państwo zakupić w naszym sklepie)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Tworzywo sztuczne, kolor czarny |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Szerokość klosza | 19 cm |
| Waga produktu | 0,500 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu

Karol Biłat
Lampa ma fajny loftowy design