Lampa wisząca listwa potrójna ażurowa Oro czarna
Opis
Lampa wisząca listwa potrójna ażurowa Oro czarna
Lampa została zaprojektowana w duchu minimalizmu. Prosta forma stalowej belki i kloszy nadaje lampie lekkości i charakteru. Lampa idealnie wpisuje się w loftowe stylizacje nowoczesnych wnętrz.
Odkręcane klosze każdy z kloszy można wymienić na inny kolor lub kształt.
Każdy z abażurów można zawiesić na dowolnej wysokości.
3 punkty świetlne na gwint E27.
Polecamy nasze żarówki LED.
Zachęcamy do obejrzenia innych produktów z naszej kolekcji Oro.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + materiał |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 86cm |
| Szerokość całkowita | 60cm |
| Szerokość klosza | 20cm |
| Wysokość klosza | 15cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
