Lampa wisząca boho płaska bambusowa czarna ZEN SINGLE 45cm TH27
Opis
Lampa wisząca boho płaska bambusowa czarna 45cm
Model należy do kolekcji ręcznie wyplatanych kloszy bambusowych. Znakomicie wpisuje się we wnętrza inspirowane naturą. Komponuje się ze stylem skandynawskim, znakomicie dopełni tez aranżację BOHO.
Splot bambusowego drewna pozwala na przenikanie światła dzięki temu klosz stanowi znakomitą formę oświetlenia wnętrza.
Co wyróżnia lampę?
- Imponujący rozmiar
Rozmiar i design czynią ją dominującym elementem w każdym pomieszczeniu.
- Wyjątkowy design
Lampa jest doskonałym przykładem jak sztuka i rzemiosło mogą współgrać ze funkcjonalnością, tworząc jednocześnie niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt dekoracyjny.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 82cm |
| Szerokość całkowita | 45cm |
| Szerokość klosza | 45cm |
| Wysokość klosza | 5cm |
| Średnica maskownicy | 7,5 cm |
| Długość kabla | 77cm |
| Waga produktu | 0,450 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
