Lampa wisząca boho ZEN BLACK bambusowa duża 60cm TH27
Opis
DUŻA LAMPA BABUSOWA ZEN BLACK
Lampa jest wspaniałą kompozycją światła i natury, która przenosi Cię w podróż do orientalnego spokoju. Wyjątkowy design tej lampy bazuje na harmonijnym połączeniu dwóch części w formie talerzy - okrągłych kształtów wykonanych z wytrzymałej plecionki bambusowej. Te pięknie utworzone koła splatają się ze sobą, tworząc spójny i harmonijny układ, a ich subtelne złączenie w dolnej części dodaje lampie charakterystycznego uroku.
Co wyróżnia lampę ZEN?
- Imponujący rozmiar
Rozmiar i design czynią ją dominującym elementem w każdym pomieszczeniu.
- Wyjątkowy design
Lampa Zen jest doskonałym przykładem jak sztuka i rzemiosło mogą współgrać ze funkcjonalnością, tworząc jednocześnie niepowtarzalny i wyjątkowy obiekt dekoracyjny.
- Podwójny klosz
Lampa składa się z 2 kloszy, które można traktować rozłącznie i wykorzystać samodzielnie tworząc 2 różne lampy.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 90 cm |
| Szerokość całkowita | 60 cm |
| Szerokość klosza | szerokość jednego klosza 60 cm, drugiego 45 cm |
| Wysokość klosza | 13 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm |
| Długość kabla | 80 cm |
| Waga produktu | 0,450 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
