Lampa wisząca Hampton z abażurem czarny duży stożek
Opis
Lampa wisząca z abażurem w tkaninie premium.
LAMPA składa się z wymiennego abażuru i przewodu z oprawką. Głęboka czerń i prosta forma sprawia że lampa wpisuje się duch minimalizmu. Świetnie wpisuje się w styl skandynawski a także klasyczny.
CO WYRÓŻNIA NASZĄ LAMPĘ
Abażur w lampie jest jej wymienną częścią - co oznacza że w każdej chwili można go wykręcić i zastąpić innym bez potrzeby demontażu całej lampy
Tkanina premium - abażur wykonany z jakościowej i łatwej w utrzymaniu tkaniny
Optymalne proporcje - dzięki czemu lampa pięknie się prezentuje
Możliwość regulacji zawieszenia
Produkt wykonany ręcznie.
Lampa w 100% wykonana została w Polsce.
GDZIE PASUJE LAMPA ?
Lampa idealnie pasuje w domowym salonie, pokoju gościnnym ale także w lokalach typu kawiarnia czy restauracja.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | tkanina |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | czarna z tworzywa |
| Wysokość całkowita | 90 cm |
| Głębokość klosza | 25 cm |
| Szerokość klosza | maksymalna 35 cm - minimalna 25 cm |
| Wysokość klosza | 26 cm |
| Średnica maskownicy | 7,5 cm |
| Długość kabla | 55 cm |
| Waga produktu | 0,400 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
