Lampa wisząca BOHO strunowa czarna PHU04
Opis
Lampa wisząca BOHO strunowa pleciona czarna PHU04
Przedstawiona lampa wisząca pochodzi z naszej kolekcji strunowych lamp BOHO. Posiada metalowy klosz opleciony specjalnie impregnowanym, wytrzymałym papierowym sznurkiem w naturalnym kolorze beżu. Eko design lampy plecionej sprawia że świetnie wpisuje się ona we wnętrza inspirowane naturą. Tworzą wyspiarski klimat nadają przytulności i klimatu doświetlanym pomieszczeniom.
Lampa dzięki metalowej konstrukcji jest odporna na odkształcenia. Ma możliwość regulacji wysokości zawieszenia. Klosz lampy można swobodnie wymienić tak aby uzyskać nowy efekt aranżacyjny.
Lampy plecione papierowym sznurkiem polecamy do salonu, kuchni ale także do pokoju dziecięcego czy na przedpokój. Świetnie sprawdzają się także w lokalach użytkowych jak restauracje, bary czy kawiarnie.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 80 cm |
| Szerokość klosza | szerokość dolnej podstawy 20 cm, szerokość górnej podstawy 8 cm |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Średnica maskownicy | 7,5 cm, wysokość maskownicy: 8 cm |
| Długość kabla | 50 cm |
| Waga produktu | 0,350 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
