Lampa wisząca BOHO lniana LINEN TH01 45 cm
Opis
LAMPA LNIANA LINEN TH01 Z BAMBUSOWYM STELAŻEM 45 CM
- bambus - giętki, wytrzymały i ekologiczny, nadaje lampie lekkości (mimo 45 cm średnicy nie przytłacza sufitu).
- len - surowy, o widocznym splocie, to on sprawia, że lampa wygląda szlachetnie i „organicznie”.
- średnica - 45 cm (spory gabaryt, który robi wrażenie).
- długość - możesz ją skrócić, więc sprawdzi się nawet w niższych mieszkaniach w bloku.
- personalizacja - wybierając żarówkę decydujesz, jak bardzo „przytulny” ma być efekt końcowy.
Wskazówka: Aby w pełni wykorzystać potencjał tej lampy, polecamy zastosowanie żarówki typu Edison (filament) o ciepłej barwie. Widoczne przez splot ozdobne pręciki podkreślą jej "eko" charakter.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | drewno + materiał |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | biały |
| Kolor kabla | biały |
| Kolor podsufitki | biały |
| Wysokość całkowita | 140 m |
| Szerokość całkowita | 45cm |
| Szerokość klosza | 45cm |
| Wysokość klosza | 63cm |
| Średnica maskownicy | 10cm |
| Waga produktu | 0,650kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
