Lampa wisząca BOHO czarna rattanowa plecionka 40cm RTN01
Opis
Lampa z drewna bambusowego - plecionka rattanowa
Klosz lampy został ręcznie wykonany z drewna bambusowego. Dzięki swoim rozmiarom lampa znakomicie sprawdzi się jako główne oświetlenie salonu, kuchni czy sypialni. Plecionka pozwala przenikać światłu dzięki czemu lampa tworzy piękny klimat w pomieszczeniu.
Lampa znakomicie prezentuje się we wnętrzach inspirowanych naturą z akcentami BOHO.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | rattan |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 100 cm |
| Szerokość całkowita | 40 cm |
| Szerokość klosza | 40 cm |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm |
| Długość kabla | 80 cm |
| Waga produktu | 0,650 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
