Lampa wisząca BOHO bambusowa walec TH2B 40cm
Opis
Lampa wisząca BOHO bambusowa walec TH2B 40cm
Poszukujesz lampy nad stół albo do salonu? Polecamy prezentowany model lampy bambusowej walec TH2B 40cm.
Klosz lampy został ręcznie wykonany z autentycznego drewna bambusowego. Biały kabel nadaje estetycznego charakteru.
Lampa znakomicie prezentuje się we wnętrzach inspirowanych naturą z akcentami BOHO. Sprawdzi się nie tylko w kuchni, ale także jako główne oświetlenie w sypialni.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biały |
| Wysokość całkowita | 101cm |
| Szerokość całkowita | 40cm |
| Szerokość klosza | 40cm |
| Wysokość klosza | 24cm |
| Średnica maskownicy | 7,5cm |
| Długość kabla | 77cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
