Lampa wisząca BOHO bambusowa dwukolorowa 38cm IKE40BW
Opis
Lampa wisząca BOHO bambusowa dwukolorowa 38cm IKE40BW
Klosz lampy został ręcznie wykonany z drewna bambusowego dwukolorowego. Trzy części klosza są zintegrowane tworząc piękną lampę w całości. Dzięki swoim rozmiarom lampa znakomicie sprawdzi się jako główne oświetlenie salonu, kuchni czy sypialni. Plecionka pozwala przenikać światłu dzięki czemu lampa tworzy piękny klimat w pomieszczeniu.
Lampa znakomicie prezentuje się we wnętrzach inspirowanych naturą z akcentami BOHO.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to, że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Szerokość klosza | 38cm |
| Wysokość klosza | 37cm |
| Średnica maskownicy | 7cm |
| Waga produktu | 0,4 |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
