Lampa wisząca BOHO bambusowa duża 40cm DMT53
Opis
LAMPA Z PODWÓJNEJ BAMBUSOWEJ PLECIONKI 40cm
Klosz lampy został ręcznie wykonany z drewna bambusowego. Plecionka w zaokrąglonej formie wywija się ku dołowi a podwójny splot sprawia że światło jeszcze piękniej przenika przez ażurową formę klosza.
Ten model wyróżnia delikatnie zwężenia ku dołowi.
Lampa znakomicie prezentuje się we wnętrzach inspirowanych naturą z akcentami BOHO. Sprawdzi się w kuchni nad stołem ale także jako główne oświetlenie w salonie.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna czy wielkością oczek splotu.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 100cm |
| Szerokość całkowita | 40cm |
| Szerokość klosza | 40cm |
| Wysokość klosza | 23cm |
| Waga produktu | 0,900 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
