Lampa wisząca BOHO bambusowa 28cm TH1B czarna
Opis
LAMPA Z BAMBUSOWEJ PLECIONKI 28cm TH1B
Model należy do kolekcji ręcznie wyplatanych lamp bambusowych. Znakomicie wpisuje się we wnętrza inspirowane naturą. Komponuje się ze stylem skandynawskim, znakomicie dopełni tez aranżację BOHO.
Splot bambusowego drewna pozwala na przenikanie światła dzięki lampa stanowi znakomitą formę oświetlenia wnętrza.
Lampa sprawdzi się w kuchni nad stołem ale także jako główne oświetlenie w salonie.
Drewno wykorzystane do ręcznego wyplatania lamp jest w 100% pochodzenia naturalnego. Dlatego należy zwrócić uwagę na to że każda lampa jest jedyna i niepowtarzalna. Pojedyncze sztuki lamp mogą się między sobą różnić np. odcieniem drewna.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 93cm |
| Szerokość całkowita | 28cm |
| Szerokość klosza | 28cm |
| Wysokość klosza | 16cm |
| Średnica maskownicy | 7,5cm |
| Długość kabla | 77cm |
| Waga produktu | 0,400 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
