Lampa wisząca BOHO Africa trawa morska walec 40cm TH2A
Opis
LAMPA Z TRAWY MORSKIEJ WALEC TH2A 40cm
Design: Lampa ma okrągły, cylindryczny klosz wykonany z ręcznie plecionej trawy morskiej, co nadaje jej tekstury i naturalnego wyglądu. Splot jest otwarty, co pozwala na filtrowanie światła i tworzenie miękkiej, przytulnej atmosfery w pomieszczeniu.
Materiały: Główny materiał to trawa morska – trwałe włókno naturalne, które z czasem może zmieniać kolor z lekko zielonkawego na ciemniejszy naturalny odcień.
Styl: Idealnie wpasowuje się w estetykę boho, skandynawską, rustykalną lub nadmorską, dodając wnętrzu organicznego i relaksującego charakteru.
Oświetlenie: przeznaczona jest do żarówki o gwincie E27
Wymiary: abażur lampy wykonany jest ręcznie, więc między egzemplarzami mogą występować nieznacznie się różnić
Montaż i pielęgnacja: Lampa jest lekka i łatwa w montażu; zaleca się czyszczenie jej suchą szmatką, bez użycia detergentów.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | boho |
| Tworzywo | trawa morska |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarny |
| Wysokość całkowita | 98cm |
| Szerokość całkowita | 40cm |
| Szerokość klosza | 40cm |
| Wysokość klosza | 21cm |
| Średnica maskownicy | 7,5cm |
| Długość kabla | 77cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
