Lampa wisząca 3 oprawy on/off IL0 różowe złoto
Opis
LAMPA WISZĄCA METALOWA NA PLAFONIE 3 OPRAWY W KOLORZE RÓŻOWEGO ZŁOTA
Lampa wisząca na plafonie posiada 3 oprawy na żarówkę, każdą z osobna można zawiesić na dowolnej wysokości.
Minimalistyczność lampy nada twojemu pomieszczeniu lekkości i charakteru.
Lampa wisząca jest bardzo prosta w montażu. Wystarczy przykręcić plafon do sufitu oraz wkręcić żarówki. Każda z opraw jest na gwint E27.
Polecamy nasze żarówki LED oraz Edison.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Różowe złoto |
| Kolor kabla | Czarny |
| Kolor podsufitki | Okrągła, metalowa w kolorze różowego złota |
| Wymiary | najdłuższy zwis 123cm, średnica podsufitki 15cm |
| Waga produktu | 0,500 kg |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu

Wojtek
Bardzo dobre wykonanie i prosta regulacja długości przewodów, a te wyłączniki przy każdej żarówce, super, mogę każdą z osobna włączać lub wyłączać nie chodząc do przełącznika w ścianie :)