Lampa sufitowa żyrandol świecznikowy pięcioramienny biały Baron
Opis
Elegancki żyrandol o klasycznym designie Baron White z 5 świecznikami.
Ta stylowa rustykalna lampa świecznikowa z pewnością doda charakteru i elegancji Twojemu pomieszczeniu.
Lampa ta to wyjątkowy element oświetleniowy, który łączy klasyczną elegancję z nowoczesną technologią. Dodaje wnętrzu charakteru, tworząc przytulną i jednocześnie niezwykłą atmosferę.
Co wyróżnia naszą lampę
Kolor i kształt: sprawiają, że lampa jest łatwa w utrzymaniu
Styl: designerski charakter idealnie komponuje się z wnętrzami nowoczesnymi jak i klasycznymi
Regulowana wysokości: możliwość skrócenia długości łańcucha i dostosowanie lampy do własnych potrzeb
Wysokiej jakości materiały: do produkcji zastosowano materiały które gwarantują wysoką jakość produktu
Łatwy montaż: żyrandol nie wymaga montażu, wysyłany jest w całości, gotowy do podłączenia
Żyrandol idealnie pasuje do salonu i sypialni a nawet na przedpokój czy do gabinetu.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | retro |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała metalowa |
| Wysokość całkowita | 80cm |
| Szerokość całkowita | 50cm |
| Średnica maskownicy | 9cm |
| Waga produktu | 2,000 kg |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
