Lampa sufitowa wisząca szklana niebieska Cairo 2
Opis
Lampa o oryginalnym kolorze i orientalnym designie. Świetnie pasuje do kuchni salonu czy przedpokoju. Takie oświetlenie pasuje do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Gra kolorów nada wnętrzu charakter. Znakomity efekt łatwo uzyskać komponując lampę w zestawie z tej serii.
Dobór żarówki LED pozostawiamy klientowi
Lampa jest łatwa w montażu. Jest łatwa w utrzymaniu, klosz łatwo odkręcić i wymienić na inny.
Posiada:
- szklany klosz
- estetyczne łączenie i detale lampy
- metalowa podsufitka
- estetyczny kabel w oplocie
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI LAMPA POSIADA MOŻLIWOŚĆ REGULACJI WYSOKOŚCI ZAWIESZENIA. Montując lampę to klient decyduje na jakiej długości kabla będzie wisiał klosz
Lampa wysłana jest w kartonowym opakowaniu ze styropianową formą zabezpieczającą. Komplet komponentów przygotowany jest do montażu lampy w całość.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówi LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | szkło |
| Kolor klosza | niebieski |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | czarny w oplocie tekstylnym |
| Kolor podsufitki | metalowa, czarna |
| Wysokość całkowita | 115 cm |
| Głębokość klosza | 17 cm |
| Szerokość klosza | 23 cm, średnica dolnego otworu to 11 cm |
| Wysokość klosza | 20 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | 90 cm |
| Waga produktu | 1,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
