Lampa sufitowa plafon LED biały 12W 4000K Mega
Opis
Lampa sufitowa plafon LED biały 12W 4000K Mega
Lampa sufitowa w białym kolorze wykonana z wytrzymałego akrylu. Zawiera główne źródło światła wymienne LED o mocy 12W i neutralnej temperaturze barwowej 4000K bez możliwości ściemniania. Możliwość montażu na ścianie lub suficie.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | nowoczesny |
| Kolor klosza | biały |
| Wymiary | wysokość 5 cm, średnica 23 cm |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | tak |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
