Lampa sufitowa klasyczny żyrandol kryształki Cristal WSG09A2
Opis
Lampa przysufitowa żyrandol z kolekcji Cristal Ledigo WSG09A2
Delikatny żyrandol z serii Cristal zestawia klasykę z piękną formą. To klasyka w najlepszym gatunku, gustowna propozycja dla niebanalnych sypialni, eleganckich i efektownych salonów, a także subtelnych pokoi gościnnych.
Żyrandol wykonany jest z metalu w kolorze szczotkowanego złota. Uroku dodają mu dwa delikatne małe szklane klosze z malowanymi białymi ornamentami.
Lampa na sztywno mocowana jest do sufitu. Jest lekka i nie wymaga specjalnego wzmocnionego montażu.
Żyrandol zapakowany jest w kartonowe opakowanie, każdy klosz dodatkowo pakowany jest oddzielnie.
Lampa wymaga samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy, kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | klasyczny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | przezroczysty |
| Kolor uchwytu | Biało złoty |
| Kolor podstawy lampy | Biało złoty |
| Kolor podsufitki | Biało złota metalowa |
| Wysokość całkowita | 23cm |
| Szerokość całkowita | 39cm |
| Szerokość klosza | 13cm |
| Wysokość klosza | 11cm |
| Średnica maskownicy | 12cm/2cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
