Lampa plafon z regulacją juta abażur Natural boho
Opis
Lampa metalowa czarna regulowanajuta abażur
1 punkt świetlny
Odkręcany klosz - można wymienić na inny kolor lub kształt
Naturalny jutowy abażur - doda nutkę natury do każdego wnętrza
Nowoczesny design - lampa świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Taki dodatek nada charakter każdemu wnętrzu doświetlając dane pomieszczenie.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 23cm |
| Szerokość całkowita | 16,5cm |
| Szerokość klosza | 16,5cm |
| Wysokość klosza | 12,5cm |
| Średnica maskownicy | 10cm/2,5cm |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
