Lampa kryształowa żyrandol ROSE GOLD ZL2008
Opis
LAMPA WISZĄCA W FORMIE KRYSZTAŁOWEGO ŻYRANDOLU Z KOLEKCJI ROSE GOLD - 5 punktów świetlnych
Wyjątkowa lampa która ozdobi wnętrze wprowadzając atmosferę klasy i elegancji.
Żyrandol znakomicie spełni rolę głównego oświetlenia w salonie czy w sypialni. Sprawdzi się też w jadalni nad stołem
Lampa dzięki kryształowej strukturze znakomicie ozdobi salony usługowe i dopełni hotelowe wnętrze.
Zwróć uwagę na delikatny odcień złota ( tzw. różowe złoto) i czarne tuleje które znakomicie współgrają z kryształami o wysokiej klasie przejrzystości ( K5)
Żyrandol wymaga samodzielnego montażu.
Kryształowy żyrandol Golden Rose przez swoją elegancję będzie znakomicie komponować się w wyszukanych wnętrzach w stylu glamour jak i w prostych wnętrzach doda wysublimowanego charakteru.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | czarno-złoty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wysokość całkowita | 78cm |
| Szerokość całkowita | 38cm |
| Szerokość klosza | długość pojedynczego kryształu 7,5 cm, szerokość pojedynczego kryształu 3 cm |
| Wysokość klosza | 28cm |
| Średnica maskownicy | wysokość maskownicy 10,5cm, średnica maskownicy 6,5cm |
| Długość kabla | długość łańcucha 40cm |
| Waga produktu | 4,000 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
