Lampa kryształowa luksusowa żyrandol Luxury WSC031 Gold
Opis
OKRĄGŁY KRYSZTAŁOWY ZWIESZANY ŻYRANDOL Z KOLEKCJI LUXURY GOLD LEDIGO
Luksusowa lampa sufitowa w okrągłym kształcie składająca się z kaskad szklanych długich kryształów imitujące sople lodu, które tworzą we wnętrzu niezwykle fascynujący efekt wizualny.
Lampa podwieszona jest na metalowym łańcuchach do sufitu. Metalowa konstrukcja w połączeniu ze szkłem wymaga solidnego montażu.
Szklane sople mocowane są kaskadowo na 7 obręczach. Każdy kryształowy sopel montowany jest indywidualnie co stwarza efekt lekkości pomimo znacznej masy całej lampy. Część metalowa wykonana jest z metalu w kolorze złotym.
Całość stanowi luksusową urzekająca lampę, którą możemy zastosować w wyszukanym wnętrzu w stylu glamour lub w prostym wnętrzu, któremu doda wysublimowanego charakteru.
Lampa zapakowana jest bardzo dokładnie w kartonowe opakowanie oraz styropian. Wszystkie listki pakowane są w styropianowych formachy.
Żyrandol wymaga samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy, kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wysokość całkowita | 100 cm |
| Szerokość klosza | 60 cm |
| Wysokość klosza | wysokość z zamontowanymi kryształami 48 cm, długość pojedynczego kryształu 15 cm, szerokość pojedynczego kryształu 2,3 cm |
| Średnica maskownicy | 11 cm, wysokość maskownicy 6 cm |
| Długość kabla | długość łańcucha 40 cm |
| Waga produktu | 13,500 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
