Lampa kryształowa luksusowa żyrandol Luxury WSC013 złota duża
Opis
OKRĄGŁY KRYSZTAŁOWY ZWIESZANY ŻYRANDOL Z KOLEKCJI LUXURY LEDIGO
Luksusowa lampa sufitowa w okrągłym kształcie składająca się z dziesiątek szklanych kryształów o klasie przejrzystości K5. Wykonana w stylu glamour. Kryształki działają jak pryzmat, cudownie odbijając światło na ścianach i suficie.
Lampa podwieszona jest na metalowym łańcuchu do sufitu. Metalowa konstrukcja w połączeniu ze szkłem wymaga solidnego montażu.
Kryształki mocowane są kaskadowo w trzech rzędach. Każdy kryształ montowany jest indywidualnie co stwarza efekt lekkości pomimo znacznej masy całej lampy. Część metalowa wykonana jest z tulei w kolorze chromowanego złota.
Całość stanowi luksusową urzekająca lampę którą możemy zastosować w wyszukanym wnętrzu w stylu glamour lub w prostym wnętrzu, któremu doda wysublimowanego charakteru.
Lampa zapakowana jest bardzo dokładnie w kartonowe opakowanie oraz styropian. Wszystkie kryształki pakowane są w oddzielne blistry.
Żyrandol wymaga samodzielnego montażu.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy, kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E14 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal + szkło |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Złoty |
| Kolor podsufitki | Złota |
| Wymiary | średnica zamontowanej lampy 52 cm, długość zamontowanej lampy 70 cm, długość samego łańcucha 43 cm, długość pojedynczego kryształu 7,5 cm, szerokość pojedynczego kryształu 3 cm |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Szerokość całkowita | 52 cm |
| Wysokość klosza | wysokość z zamontowanymi kryształami 32 cm, długość pojedynczego kryształu 7,5 cm, szerokość pojedynczego kryształu 3 cm |
| Średnica maskownicy | średnica maskownicy 12,5 cm, głębokość maskownicy 2 cm |
| Długość kabla | długość łańcucha 43 cm |
| Waga produktu | 8,500 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
