Kinkiet ścienny retro Rustic owal biały z łańcuszkiem
Opis
Kinkiet ścienny retro Rustic owal biały z łańcuszkiem
Prezentujemy kinkiet w loftowej stylistyce. Lampa wykonana jest z metalu w kolorze matowej bieli. Kinkiet świetnie prezentuje się na tle betonu i surowej cegły może być również odważnym akcentem w rustykalnych wnętrzach.
Kinkiet wyposażony we włącznik ON/OFF w postaci łańcuszka.
Jeśli poszukujesz kinkietu, który nie tylko doświetli wnętrze ale także spełni funkcję dekoracyjną to nasza lampa będzie dobrym wyborem.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała metalowa |
| Wysokość całkowita | 32cm |
| Szerokość całkowita | 24cm |
| Szerokość klosza | 18cm |
| Wysokość klosza | 12cm |
| Średnica maskownicy | 10cm |
| Długość kabla | długość łańcuszka 15 cm |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
