Kinkiet ścienny Rustic T30 czarny podwójny
Opis
PODWÓJNY KINKIET ŚCIENNY RUSTIC T30
Regulacja motylkowa - lampa ma możliwość regulacji lewo/prawo co daje komfort użytkowania.
Jakość- nasze lampy składają się ze sprawdzonych komponentów. Metalowy uchwyt malowany metodą proszkową odznacza się estetyką wykonania. Klosz wyróżnia nie tylko loftowy styl ale także wykonanie z dbałością o detale.
Łatwy montaż - wystarczy skręcić maskownicę lampy z kloszem a następnie zamontować na ścianie. Gwint lampki to E27 dla żarówek o dużym trzonku ( żarówkę mogą Państwo zakupić w naszym sklepie polecamy model LED E27 T30)
Odporny na uszkodzenia - kinkiet składa się masywnych trwałych elementów. Przesyłany ze stosownym zabezpieczeniem dociera do naszych klientów w idealnym stanie
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podsufitki | czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 32 cm |
| Szerokość całkowita | 27,5 cm |
| Głebokość całkowita | 14,5 cm |
| Szerokość klosza | 7,5 cm |
| Wysokość klosza | 21 cm |
| Średnica maskownicy | 9,5 cm |
| Waga produktu | 0,650 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
