Kinkiet regulowany z łańcuszkiem abażur lniany
Opis
KINKIET CLASSIC WYRÓŻNIA
FUNKCJA SKŁADANIA - wysuwne ramię kinkietu daje możliwość wydłużenia kinkietu co przekłada się na jego funkcjonalność, rama posiada 360 stopniowy stopień regulacji. PEŁEN WYSUW RAMIENIA
PIĘKNA METALOWA RAMA - zarówno rama jak i maskownica w złotym kolorze
ŁATWOŚĆ MONTAŻU - obecna seria kinkietów dociera do klienta zmontowana wystarczy dokręcić klosz i lampa jest gotowa zawieszenia na ścianie
ABAŻUR Z TKANINY PREMIUM - biały klosz w materiale ociepla wnętrze nadaje przytulnego charakteru
MOŻLIWOŚĆ MONTAŻU GÓRA / DÓŁ -ciekawa możliwość aranżacyjna
Kinkiet wyposażony w łańcuszek jako włącznik ON/OFF.
Towar zapakowany w karton ze styropianową formą dającą dodatkowe zabezpieczenie na czas transportu
Kinkiet pięknie prezentuje się przy łóżku w sypialni ale także na przedpokoju czy w salonie. Model chętnie wybierany jest przez hotele, pensjonaty i restauracje. Polecamy nasze kinkiety w wersji clasic ale także z włącznikami.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | klasyczny |
| Tworzywo | metal + materiał |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podsufitki | metalowa, biała |
| Szerokość całkowita | długość wyprostowanego kinkietu 31 cm |
| Szerokość klosza | 20 cm |
| Wysokość klosza | 15 cm |
| Długość kabla | Długość łańcuszka: 15 cm |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
