Kinkiet regulowany biały metalowy klosz owal z kablem
Opis
Kinkiet regulowany metalowy z kloszem w kształcie owalu z kablem
Prezentujemy kinkiet tym razem biała wersja klosza połączona została z krótkim ramieniem o złotej oprawce. Zupełnie wyjątkowy model dopełni wnętrze i nada charakteru.
CO PRZEKONA CIĘ DO TEGO KINKIETU:
- Komfort użytkowania - kinkiet posiada kabel z włącznikiem ON/OFF
- Wyjątkowo prosty montaż ( kinkiet ma zaledwie dwa elementy)
- Możliwość wymiany klosza ( klosz jest odkręcany bez konieczności demontażu całej lampy)
- Łatwy w utrzymaniu - taki kinkiet wystarczy przetrzeć szmatką - ma przyjemną gładką powierzchnię farby żadnych porów
- Możliwość regulacji klosza góra - dół
- Modny falisty klosz nawiązujący do obecnych trendów
- Świetnie doświetli klosz jest otwarty nie hamuje światła
GDZIE PASUJE KINKIET LAMINA
- Dzięki małym rozmiarom kinkiet pasuje nawet do małych mieszkań
- Sprawdzi się w kuchni ( łatwość czyszczenia)
- Ozdobi salon ( modny kształt)
- Doświetli nawet wąski przedpokój ( Kinkiet nie zabiera dużo przestrzeni)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | kinkiet |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | biały |
| Kolor uchwytu | biały |
| Kolor podsufitki | biała metalowa |
| Wysokość całkowita | 26cm |
| Szerokość całkowita | 38cm |
| Szerokość klosza | 18cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | 140 cm - włącznik ON/OFF znajduje się 70 cm od maskownicy kinkietu |
| Możliwość ściemniania | w zależności od żarówki |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
