Kinkiet metalowy regulowany czarny metalowy abażur WSG004
Opis
Kinkiet metalowy regulowany czarny abażur WSG004
1 punkt świetlny
Odkręcany klosz - można wymienić na inny kolor lub kształt
Nowoczesny design - lampa świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Taki dodatek nada charakter każdemu wnętrzu doświetlając dane pomieszczenie.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 23cm |
| Szerokość całkowita | 12,5cm |
| Szerokość klosza | 12,5cm |
| Wysokość klosza | 13cm |
| Średnica maskownicy | 10cm/2,5cm |
| Waga produktu | 0,300 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
