Kabel skręcany w oplocie jutowym z oprawą matowa czerń do lampy E27
Opis
Kabel skręcany w oplocie jutowym z oprawą matowa czerń do lampy E27
Lampa wisząca sufitowa pojedynczy zwis do lampy E27 z kablem skręcanym w oplocie jutowym, oprawką i maskownicą w kolorze matowej czerni.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Matowa czerń |
| Kolor kabla | Beżowy |
| Kolor podsufitki | W kolorze matowej czerni, okrągła metalowa średnica 10cm |
| Wymiary | Max długość przewodu 95cm (możliwość regulacji) |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
