Kabel niebieski w oplocie z oprawą do lampy E27
Opis
KABEL W OPLOCIE W KOLORZE NIEBIESKIM Z OPRAWĄ DO LAMPY E27
DANE TECHNICZNE
Produkt: kabel okrągły w oplocie tekstylnym
Kolor: niebieski
Długość całkowita: 95cm
Ilość żył: 2
Grubość kabla: 5,5mm
Podsufitka : biała, okrągła metalowa o średnicy 10cm
Oprawa E27 wraz z nakrętką montażową
PRODUKT ZMONTOWANY W CAŁOŚĆ - wystarczy dokręcić klosz i zamontować lampę na suficie
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor kabla | Biały |
| Kolor podsufitki | biała, okrągła metalowa średnica 10cm |
| Wymiary | Max długość przewodu 95cm (możliwość regulacji) |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu
