Duża industrialna lampa wisząca z łańcuchem i kratką czarna
Opis
INDUSTRIALNA LAMPA WISZĄCA Z ŁAŃCUCHEM I KRATKĄ
FUNKCJONALNA - Możliwość regulacji wysokości zawieszenia daje duże pole manewru podczas montażu. Lampa posiada odkręcaną kratkę oraz stylowy łańcuch. To z kolei daje różne możliwości aranżacyjne. Odkryty klosz nie hamuje emitowanego światła
PROSTY MONTAŻ - lampa jest gotowa do zawieszenia na suficie. Gwint lamki to E27 dla żarówek o dużym trzonku
INDUSTRIALNY DESIGN - Lampa wykonana z metalu w głębokiej matowej czerni. Jej charakter podkreśla podwieszenie na stylowym łańcuchu oraz loftowa kratka. Dzięki swoim elementom lampa świetnie wpisuje się w nowoczesne loftowe i industrialne wnętrza. Ten model lampy wiszącej znakomicie komponuje się z surową czerwoną czy białą cegłą ale także z gładkim szarym betonem. Lampa idealna do kuchni i przedpokoju.
Ledigo to polska marka produkująca oświetlenie. Szeroka oferta stale rozwija się o nowe modele w skład, których wchodzą lampy kinkiety, lampki nocne żarówki LED i inne.
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | czarny |
| Kolor kabla | czarny |
| Kolor podsufitki | czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 105 cm |
| Szerokość klosza | 36 cm |
| Wysokość klosza | 15 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2,5 cm |
| Długość kabla | 80 cm |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Czas realizacji | 24h |
Menu

Iwona Radoszyńska
Naprawdę piękna lampa w komplecie z kinkietem tworzy całość. Wybrałam taki zestaw i jestem bardzo zadowolona Polecam
Tomek
Robi klimat. Solidne materiały, dobrze wykonana.