Rozeta Plafon do lampy 4 oprawy regulacja duży
Opis
CZARNY KWADRATOWY PLAFON Z 4 OPRAWAMI E27 IDEALNY DO STWORZENIA WŁASNEJ NIEPOWTARZALNEJ LAMPY Z ABAŻUREM
KWADRATOWY PLAFON DO LAMPY Z ABAŻUREM
JAKOŚCIOWY PRODUKT - metalowa maskownica w kolorze czarny mat, malowana metodą proszkową, zintegrowane oprawy dają możliwość regulacji i montażu dowolnych abażurów na gruby gwint
UNIWERSALNY MODEL podsufitka w czarnym macie świetnie komponuje się z dowolnie wybranym kolorem klosza czy abażuru
DOBRA CENA - jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem lamp i akcesoriów, unikasz pośrednika
PROSTY MONTAŻ - nasza podsufitka jest wysyłana z kompletem montażowym.
DANE TECHNICZNE
Typ: podsufitka plafon
Materiał: metal
Kolor oprawy: czarna
Wymiary: 30cm x 30cm
Kształt: kwadrat
Elementy montażowe: kompletna
Znak bezpieczeństwa/zgodności: CE, RoHS
Marka: Ledigo - Loft Line
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | plafon |
| Dwuobwodowość | nie |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podsufitki | metalowa, czarna |
| Wymiary | Kwadrat o boku 30 cm |
| Waga produktu | 0,900 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
