Lampa wisząca sufitowa ZŁOTA Diament Premium LOFT
Opis
PIĘKNA LAMPA SUFITOWA DIAMENT BASKET TOP PREMIUM ZŁOTA
UNIKATOWY KOLOR ZŁOTY MAT
ESTETYKA - lampa należy do linii PREMIUM Wyróżnia ją dbałość detali. Przewód w eleganckim oplocie dodaje lampie charakteru. Grubość drutu adekwatna do formy.
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI - wysokość zawieszenia można swobodnie regulować
NOWOCZESNY DESIGN - lampa świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Taki dodatek nada charakter każdemu wnętrzu doświetlając dane pomieszczenie.
UNIKATOWY KLIMAT - model lampy daje możliwość stworzenia indywidualnej stylizacji. Wystarczy dobrać odpowiednie źródło światła. Polecamy do kompletu żarówki typu ST64 (można znaleźć na naszych innych aukcja)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa wisząca |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | loft |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | złoty |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor kabla | czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna |
| Wysokość całkowita | 70 cm |
| Szerokość klosza | 19 cm |
| Waga produktu | 0,500 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
