Lampa wisząca potrójna klosz diament TRIO druciana
Opis
LAMPA IDEALNA DO DZIECIĘCEGO I MŁODZIEŻOWEGO POKOJU
Jakość - lampa wykonana z dbałością o szczegóły. Abażury wykonane z tkaniny premium na eleganckich przewodach w oplocie.
Prosta forma - prosta geometryczna forma lampy uzyskana została dzięki aranżacji 3 takich samych kloszy obok siebie zawieszonych na plafonie
Wymienne klosze - abażury można wymieniać zgodnie z koncepcją danej aranżacji ( pasują abażury na gruby gwint)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podstawy lampy | Czarny |
| Kolor kabla | czarny |
| Kolor podsufitki | Czarna metalowa |
| Wysokość całkowita | 85 cm |
| Szerokość klosza | 19 cm |
| Waga produktu | 1,200 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | tak |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
