Lampa sufitowa plafon na 4 klosze regulowana
Opis
PLAFON NA 4 KLOSZE
Możliwość regulacji - każdy pojedynczy klosz ma możliwość regulacji ustawienia
Druciane klosze - ażurowa forma klosza pozwala maxymalnie doświetlić wnętrze, samodzielny dobór żarówek LED pozwala na osiągnięcie wymaganej mocy świetlnej
Prosta forma - prosta geometryczna forma lampy uzyskana została dzięki aranżacji 3 takich samych kloszy o geometrycznych kształtach Stalowe plafon w głębokiej czerni wyróżnia estetyka wykonania
Nowoczesny design - lampa świetnie wpisuje się w obecne trendy wnętrzarskie. Wzbogaca industrialne wnętrza podkreśla loftowy charakter pomieszczeń. Lampy sprawdzają się w domach, kawiarniach czy nowoczesnych biurach
Zaprojektuj własną lampę - wolisz inny klosz a może abażur powiedz nam o tym. W ofercie mamy klosze o różnych kształtach, abażury są kolorach: szary, biały, czerwony, czarny, granat, butelkowa zieleń, mięta, pudrowy róż, błękit. Stworzymy zestaw zgodnie ze wskazówkami:)
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | plafon |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | metal |
| Kolor klosza | czarny |
| Kolor uchwytu | Czarny |
| Kolor podsufitki | metalowa, czarna |
| Wysokość całkowita | 25 cm |
| Szerokość klosza | 16 cm |
| Średnica maskownicy | kwadrat o boku 30 cm |
| Waga produktu | 1,900 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Regulacja wysokości | nie |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
