Żarówka LED GX53 8W=70W 740lm Ciepła
Opis
ŻARÓWKA LED GX53 8W CIEPŁA LEDIGO
Prezentowany model to świeci przyjemnym ciepłym światłem. Odznacza się niskim poborem mocy 8W. Jest to zamiennik 70W. Żarówka LED GX53 to model z rodzaju wtykowo-wkręcanych, który gwarantuje dobre obsadzenie żarówki w końcówce, chroniąc ją przed wypadnięciem. Obok łatwości montażu ma kompaktowy kształt. Żarówka wykonana z wysokogatunkowego tworzywa, które nawet pomimo długotrwałego użytkowania nie żółknie.
Żarówki LED GX53 to zamienniki tradycyjnych świetlówek kompkowych (CFL). Najczęściej żarówki te stosowane są na wystawach sklepowych w salach konferencyjnych, biurach korytarzach ale także coraz powszechniej stosowane w kuchniach, szafach i innych domowych zastosowaniach.
Żarówki LED GX53 są przystosowane do pracy na napięciu 230V. Rozstaw pomiędzy wtykami to 53mm.
Dla komfortowego użytkowania żarówek LED
- Polecamy stosowanie żarówek LED o mocy od 1,5W / m2 powierzchni dla sypialni, przedpokoju, klatki schodowej oraz 2W / m2 dla salonu, kuchni i łazienki.
- Jeżeli sufit w pomieszczeniu jest na wysokości powyżej 2,80m to moc zastosowanych żarówek powinna być o 20% większa na każde 30cm wysokości.
- Jeżeli w pomieszczeniu dominują ciemne kolory (ściany, meble, podłogi, tkaniny) to moc zastosowanych żarówek powinna być o 30% większa.
- Jeżeli żarówka będzie osłonięta kloszem ze szkła mlecznego lub papierowym to moc zastosowanych żarówek powinna być o 20% większa.
Dane techniczne
| Rodzaj gwintu | GX53 |
| Moc | 8W |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 70W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Rodzaj Żarówki | LED |
| Kolor szkła | mleczne |
| Kształt | reflektor |
| Zamiennik [W] | 70W |
| Diody | SMD2835 Epistar |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Strumień świetlny [lm] | 740 |
| Odwzorowanie barw CRI | Ra > 80 |
| Napięcie | 230V |
| Współpraca ze ściemniaczem | nie |
| Wymiary [mm] | Wysokość 25mm średnica 74mm |
| Kąt świecenia | 130 |
| Dodatkowe informacje | Przetwornica CCD, |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
Menu

Emil Elektryk Warszawa 600 584
Dla moich Klientów wybieram żarówki Ledigo. Polecam swoje usługi w zakresie doradztwa i wykonania instalacji elektrycznych. Powyższe lampy GX53 nie mają sobie równych.
Henryk Gąska
Solidna konstrukcja. Warto było zainwestować trochę więcej.
Zygmunt Wąsik
Solidna lampa. Na prawdę jasna w stosunku do innych LED jakie miałem wcześniej. Moim zdaniem ma więcej niż 740lm.
Olgierd Wojciechowski
Moim skromnym zdaniem lampy led zgodne 100% z opisem i co ważne barwa światła miła dla oka. Zdecydowanie polecam
Aleksy Nowotko
Bardzo jasna lampa - potwierdzam zgodność z opisem.
Damian Rotkowski
Zapłaciłem za wysoką jakość i ją dostałem. Tak powinno być.
Jan Lis
Faktycznie jest moc.
Jaś Nowak
Technologia LED poszła mocno do przodu. Te lampy są rewelacyjne.
nick
Rewelacja - Żarówki świecą mocno i ciepłym światłem, zero migania czy tego typu historii.
Rafał
Widzę powyżej pozytywy i wszystko się zgadza - lampa mocna i dobrze wykonana.