Lampa sufitowa bambusowa półplafon biały
Opis
LAMPA BAMBUSOWA NA PÓŁPLAFONIE
Przysufitowa konstrukcja lampy pozwala na jej montaż w niewysokich pomieszczeniach. Dzięki płaskiej formie lampa świetnie sprawdzi się jako główne oświetlenie w salonie czy w sypialni.
ATUTY PÓŁPLAFONU
- łatwość montażu
Lampa składa się zaledwie z dwóch elementów - ich skręcenie to zaledwie kilka sekund.
- Wymienny klosz
Klosz można wymienić bez konieczności demontażu plafonu.
- EKO design
Bambusowa plecionka to w 100% naturalny materiał. Lampa wyplatana jest ręcznie nie ma dwóch identycznych modeli
GDZIE PASUJE TA LAMPA
Półplafon świetnie sprawdzi się zarówno w salonie i sypialni - wystarczy dobrać optymalne źródło światła ( żarówkę LED)
Lampa znakomicie sprawdzi się także w lokalach użytkowych typu kawiarnia czy salon sprzedaży
Dane techniczne
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa |
| Dwuobwodowość | nie |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Styl | nowoczesny |
| Tworzywo | bambus |
| Kolor klosza | beżowy |
| Kolor uchwytu | Biały |
| Kolor podstawy lampy | Biały |
| Kolor podsufitki | Biała |
| Wysokość całkowita | 34 cm |
| Szerokość klosza | 40 cm |
| Wysokość klosza | 22 cm |
| Średnica maskownicy | 10 cm, wysokość maskownicy 2 cm |
| Waga produktu | 0,700 kg |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Napięcie | 230V |
| Źródło światła w zestawie | nie |
Menu
