Ekspresowa dostawa

Dbając o potrzeby naszych klientów trzymamy pełne stany magazynowe. Każdy z produktów posiada informację o przybliżonym terminie wysyłki, który zaczyna obowiązywać w momencie otrzymania potwierdzenia zamówienia. Zamówienia złożone w dni robocze po godzinie 12, realizowane będą następnego dnia roboczego. W przypadku płatności przelewem za datę potwierdzenia przyjmuje się zaksięgowanie wpłaty na konto sklepu.

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST oraz Poczty Polskiej.

Wszelkie przesyłki nadawane są w systemie śledzenia dlatego w każdej chwili mają Państwo możliwość zweryfikowania ich statusu na platformie firmy wysyłkowej.

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskuje się informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane. Koszty dostawy w zależności od sposobu płatności oraz formy przedstawia także poniższa tabela (dotyczy dostaw na terenie Polski).

List polecony priorytetowy - Poczta Polska 9zł  
Pocztex Kurier48 - Poczta Polska 11 zł bezpłatna wysyłka powyżej 300 zł
Przesyłka kurierska - Inpost 14 zł bezpłatna wysyłka powyżej 300 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem - Inpost 22 zł  

Odbiór osobisty

Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 14:00. Odbiór prosimy umawiać pod nr telefonu 506268468 lub mailem: biuro@ledigo.pl. Odbiór osobisty jest bezpłatny.

© Copyright 2017 ·    WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl